Оплата

Мінімальне замовлення 300 ₴

Онлайн оплата LiqPay
(+ комісія сайту)

Онлайн оплата через платіжну систему LiqPay. Зручне здійснення платежів з карт Visa/Mastercard, інтернет банкінг Privat24. Обробка платежів при використанні якої відвантаження замовлення здійснюється більш оперативно ніж при оплаті за рахунком на оплату. Даний спосіб оплати має додаткову комісію за надання послуги сервісом сайту в розмірі до 1,5% від суми платежу.

Онлайн оплата RozetkaPay

Онлайн оплата через платіжну систему RozetkaPay. Зручне здійснення платежів з карт Visa/Mastercard. Обробка платежів при використанні якої відвантаження замовлення здійснюється більш оперативно ніж при оплаті за рахунком на оплату. Даний спосіб оплати не має додаткової комісії за надання послуги.

Оплата частинами від PrivatBank24

«Оплата частинами» – споживчий кредит, що надається клієнту в межах встановленого ліміту за продуктом у разі придбання товару/оплати послуги. Процентна ставка становить 0,01% на місяць від загальної суми договору. Перший платіж у момент оформлення кредиту «Оплата частинами» – без процентів. У разі списання платежу з кредитних коштів картки «Універсальна» додатково списується комісія картки – 4%.
«Миттєва розстрочка» – споживчий кредит, що надається клієнту в межах встановленого ліміту за продуктом у разі придбання товару/оплати послуги. Процентна ставка становить 2,9% на місяць від загальної суми договору. Перший платіж у момент оформлення кредиту «Миттєва розстрочка» – без процентів. У разі списання платежу з кредитних коштів картки «Універсальна» додатково списується комісія картки – 4%.

Оплата за рахунком на оплату

Безготівковий розрахунок з ПДВ (Вам виставлять рахунок) для Фізичних або Юридичних осіб (підприємств) з усіма необхідними документами. Проведіть платіж безпосередньо на наш банківський рахунок. Будь ласка, вкажіть в призначення платежу номер документу "Рахунок на оплату по замовленню" отриманого на Ваш e-mail у прикріпленому файлі листа. Ваше замовлення не буде виконано, доки кошти не будуть зараховані згідно рахунку на оплату.

Оплата готівкою при отриманні або післяплата

Товари які відмічені позначкою “Післяплата” доступні доставкою до точок видачі ROZETKA Delivery” та Укрпошта з оплатою готівкою при отриманні або післяплатою. Перед замовленням ознайомтесь з правилами пакування посилок відправником в розділі доставка нижче згідно обраного Вами способу доставки для загального розуміння можливості відправки бажаної кількості товарів.

Оплата готівкою в магазині

Товари які відмічені позначкою “Самовивіз” доступні до видачі в нашому магазині з оплатою готівкою або карткою. Перед замовленням ознайомтесь з адресою та графіком роботи нашої торгової точки на сторінці Контакти.

*Оптові ціни на сайті

Підключити оптову ціну на сайті, можливо через Вашого діючого спеціаліста з продажу.

Доставка

Способи доставкиОпис
Відділення «НОВА ПОШТА»Ваш товар доставлять на вказане Вами відділення «НОВА ПОШТА».
Адресна доставка «НОВА ПОШТА»Кур'єр наших партнерів «НОВА ПОШТА» доставить товар за вказаною Вами адресою.
Відділення «ROZETKA Delivery»Ваш товар доставлять на вказане Вами відділення «ROZETKA Delivery».
На сайті сервісу доставки доступні правила пакування та список діючих відділень.
Відділення «Укрпошта»Ваш товар доставлять на вказане Вами відділення «Укрпошта».
На сайті сервісу доставки доступні правила пакування та список діючих відділень.
Адресна доставка «Укрпошта»Кур'єр наших партнерів «Укрпошта» доставить товар за вказаною Вами адресою.
На сайті сервісу доставки доступні правила пакування.
СамовивізВи отримаєте товар безпосередньо в нашому складі або магазині.